jaki był wynik meczu anglia ukraina wszystko co musisz wiedzieć

**Wynik meczu Anglia - Ukraina: Wszystko, co musisz wiedzieć**

Vulkan vegas kod promocyjny bez depozytu

Mecz Anglia - Ukraina odbył się 3 lipca 2021 roku na Stadionie Olimpijskim w Rzymie w ramach ćwierćfinałów UEFA Euro 2020. Spotkanie to było jednym z kluczowych wydarzeń turnieju, które przyciągnęło uwagę fanów piłki nożnej z całego świata.

prntscr jumpscare co to i jak się go pozbyć

**Wynik meczu**

Anglia pokonała Ukrainę 4:0, co pozwoliło im awansować do półfinału turnieju. To zwycięstwo było jednym z najwyższych w historii rywalizacji pomiędzy tymi dwoma drużynami w oficjalnych meczach.

**Przebieg meczu**

Pierwsza połowa meczu była dość wyrównana, jednak Anglia szybko zyskała przewagę. W 4. minucie znakomicie zagrali Ruth i Sterling, który wykorzystał sytuację i zdobył pierwszą bramkę. W miarę upływu czasu, Anglicy dominowali na boisku, a ich gra była dynamiczna i pełna energii.

Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

W drugiej połowie, Anglia kontynuowała ofensywę. W 46. minucie Harry Kane podwyższył wynik na 2:0, a następnie w 50. minucie po raz kolejny wpisał się na listę strzelców, co uczyniło wynik 3:0. Ostatnią bramkę w meczu zdobył Jack Grealish w 63. minucie, co przypieczętowało zwycięstwo Anglii.

Darmowy bonus

**Statystyki meczu**

Pod względem statystycznym, Anglicy mieli przewagę w posiadaniu piłki, co wyniosło 62% do 38% na korzyść Ukrainy. Anglia oddała 18 strzałów na bramkę, z czego 8 było celnych. Ukraina natomiast miała 6 strzałów, zaledwie 1 celny.

**Reakcje po meczu**

Po meczu trener Anglii, Gareth Southgate, chwalił swoich zawodników za ich wysiłek i determinację. Wiele mediów sportowych podkreślało wysoką formę Anglików oraz ich szanse na dalsze sukcesy w turnieju.

**Kontekst turniejowy**

Dzięki temu zwycięstwu Anglia awansowała do półfinałów Euro 2020, gdzie zmierzyła się z Danią. Mecz Anglia - Ukraina był dla Anglii kluczowym krokiem w kierunku osiągnięcia wielkiego sukcesu w tym prestiżowym turnieju.

Wynik 4:0 zaznaczył ich dominację w ćwierćfinale i umocnił ich pozycję jako jednego z faworytów do zdobycia trofeum.