belgia kanada wynik kto wygrał mecz grupy f

**Belgija – Kanada: Wynik meczu grupy F**

W meczu grupy F pomiędzy Belgią a Kanadą, który odbył się 23 listopada 2022 roku, reprezentacja Belgii pokonała Kanadę wynikiem 1:0. Spotkanie miało miejsce na stadionie Al-Rayyan Stadium w Katarze w ramach Mistrzostw Świata FIFA 2022.

Ile sie zyje z

Mecz był zacięty i emocjonujący, a Kanada, mimo porażki, zaprezentowała się z dobrej strony, stwarzając kilka groźnych sytuacji pod bramką belgijskiego zespołu. Kluczowym momentem spotkania była bramka Thorgan'a Hazarda, która padła w 44. minucie. Hazard wykorzystał dobre zgranie piłki i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Kanady.

Hot Dice: Jak Zwiększyć Szanse na Wygraną w Grach z Kośćmi?

Belgowie, choć faworytem, mieli sporo trudności z przedostaniem się przez dobrze zorganizowaną linię obrony rywali. Kanada, debiutująca na mundialu po 36 latach przerwy, w trakcie meczu wykazała się dużą determinacją oraz umiejętnościami, co zapowiada nadzieje na przyszłe mecze.

barcelona vs celta vigo gdzie oglądać mecz

Ostatecznie wynik 1:0 zapewnił Belgii trzy punkty w tabeli grupy F, co było ważne w kontekście ich dalszej rywalizacji w turnieju.